Celosvětová cenzura, ztráta svobody projevu (londonreal.tv)

V dnešní době je cenzura čímdál častější a pro někoho snad už i ,,normální”. Velkým a zářným příkladem je Čína, kde je cenzura na denním pořádku a nepohodlní lidé, kteří se snaží informovat či varovat svět mizí nejen v Číně, ale i ve světě, ve velkém, jeden po druhém.

Příkladem může být všem známý případ covid-19, který byl na začátku (a nejspíš je i nyní ve větší míře) cenzurován a jakákoliv fráze ohledně onoho tématu nebyla doručena osobě, které měla byla doručena. Po elektronické cestě mezi odesílatelem a adresátem byla prostě a jednoduše vyfiltrována. Je známo okolo 70 různých takových frází, které jsou v Číně filtrovány.

A tímto způsobem jsou filtrovány a cenzurovány informace po celém světě i giganty jako je Google a jeho youtube, facebook apod.. Proto zde máme digitální platformu londonreal.tv, která se nespoléhá na žádnou třetí stranu jako je youtube, kde se cenzurují věci dle libosti nejvyšších mocností, kteří se snaží ovládat svět, ovládat mysl a myšlění lidí. Londonreal se snaží bojovat za svobodu projevu a jejich misí je vytvořit plnou transformaci lidstva na plně zmocněný, vědomí a spolupracující druh.


Brianovo moto, který pořady na londonreal.tv provází, je: “I do not agree with everything you say but I will defend to the death your right to say it”, což v překladu znamená :,, Nesouhlasím se vším co říkáte, ale budu za každou cenu hájit vaše právo to říci”. Toto moto mluví samo o sobě za vše.

Ohledně situace ve světě kvůli covid-19, jeho důsledcích, vlivu a jeho důvodu se rozpovídal známý anglický řečních, spisovatel a moderátor David Icke, který je znám hlavně jako profesionální konspirační badatel. David Icke je vyšetřovatelem kdo a co skutečně kontroluje svět. Za 30 let napsal přes 21 knih a přednášel ve více jak 25 zemích.

Rozhovory jsou aktuálně (v době psaná článku) 4.
Obrázek si udělejte sami. Nemusíte samozřejmě souhlasit se vším, co David Icke povídá, to po Vás nikdo ani nemůže chtít (ani já všemu nevěřím) a je jen dobře, když si člověk udělá obrázek sám a přebere si to po svém, protože jinač by jsme byli jen stádo ovcí (o což se ale ti nejmocnější z nejmocnějších, o kterých ani nevíme že existují, samozřejmě snaží a budou o to neustále usilovat, aby jsme jen slepě poslouchali a dělali to, co chtějí).

Rozhovory s Davidem Ickem jsou velice zajímavé a plné informací ze ,,zákulisí”, o kterých nikdo neví ani nemá vědět. O jejich příběhu, kdy jim Google i Facebook smazal účty, protože říkají a zveřejňují ,,nepohodlné” informace. Na Londonreal lze nalést i více rozhovorů s dalšími lidmi, dnes je ale řeč o Interview s Davidem Ickem.

Částečně (z poloviny) je přeložen 3. rozhovor a můžete jej shlédnou zde:

David Icke o Karanténě covid-19 – to co ,,ONI” nechcou, aby jsme věděli

Zde jsou odkazy na všechny rozhovory, které jsou ale pouze v angličtině:

Část 1:
THE CORONAVIRUS CONSPIRACY: HOW COVID-19 WILL SEIZE YOUR RIGHTS &
DESTROY OUR ECONOMY

Část 2:
THE TRUTH BEHIND THE CORONAVIRUS PANDEMIC, COVID-19 LOCKDOWN & THE ECONOMIC CRASH
Část 3:
1,336,138 PEOPLE: THE LARGEST LIVESTREAM CONVERSATION AUDIENCE IN HISTORY
Část 4:
WE WILL NOT BE SILENCED

Můžete podpořit tento web pomocí malých finančních příspěvků. A to buď předpřipravenými částkami nebo jakoukoliv jinou částkou. Veškeré přijmuté prostředky jsou a budou použité na provoz tohoto webu, jelikož veškerou technickou stránku provozu (HW/SW) webu si zajišťuji sám. 

Napsat komentář

Copy link
Powered by Social Snap