Ztracená a skrytá historie lidstva, část třetí-Marťané a Merkaba

Podle Thotha Mars dříve vypadal velice podobně jako naše Země, takže na ní žili jak jinač než Marťané, kteří využívali sílu prostředku zvaného Merkaba. O merkabě budeme mluvit později. Mars před milionem let byl stejně jako Země pokrytý oceánem, plný moří, founy i flóry.

Co se ale stalo této planetě, že vypadá tak jak nyní vypadá? Stala se tam událost známá jako ,,Luciferům experiment”.

Ve svém smyslu je vlastně všechno, co se nachází v raných počátcích či v rané fázi vývoje, ,,experimentem”. Takže i počátek stvoření můžeme nazvat experimentem.

Co to ale vlastně to počáteční stvoření je? O co se jedná? Vlastní stvoření bylo v podstatě pouze vědomí, které se na počátku v tomto stvoření vytvořilo a obývalo samo sebe.

Luciferův Experiment

Duše je mezi dimenzionální a velice mocná a může si dělat cokoliv chce. Pokud se duše rozhodne se odříznout od zbytku vědomí a vytvořit svou vlastní oddělenou realitu, může tak učinit. Toto je právě nazýváno Luciferovým experimentem. Protože duše jako taková je božská, tedy vlastní bůh. Od pradávna jsme vedeni k tomu, že Lucifer je zlo, že je ďábel. To ale není pravda. Lucifer je jen další verzí jak vnímat realitu. Nejedná se tedy o vnímání jen ,,jednoty”, jedné reality, ale vnímání duality, tedy dvou realit.

Pro Lucifera existuje specifický vzor ,Květ života” (Flower of Life), ale o tom zase někdy příště.

Kdykoliv byl proveden pokus o Luciferům experiment, vždy to končilo katastrofálně, neúspěchem. Vždy se odřezali od lásky a stali se jen a pouze mužskou částí levostranné mozkové hemisféry. Stanou se vždy velice chamtivými, nemají soucit a vše nakonec končí válčením a zabíjením.

Před vice než milionem let se obyvatelé Marsu připojili k Luciferově experimentu. A skončilo to jak jinak, než katastrofálně. V podstatě se odstřihli od jednoty celého vesmíru a vytvořili si svou vlastní realitu. Jakmile Marťané přerušili spojení, stali se čistě mužskou, logicky myslící bytostí bez jakýchkoliv emocí. A tak se Mars obrátil vzhůru nohama a stal se válečnou zónou. Po chvílí bylo jasné, že není možné aby Mars přežil. A tak kvůli těmto válkám zničili celou planetu tak, že se stala neobyvatelnou. Že se na Marsu opravdu něco stalo dokazuje i fakt, že magnetické pole nebylo na Marsu detekováno, ale povrch je zmagnetizovaný.

Merkaba

Jak se ale Marťané dostali dostali na planetu Zemi?

Všude po celém světe v nesčetně starověkých textech a malbách či nákresech včetně těch sumerských najdeme vyobrazený dvojitý tetrahedron, který vyobrazuje tak zvanou Merkabu.

Merkaba je známa již u dávných dob. Je to energetický hvězdicový tetrahedron obklopující tělo. Po celém světě jsou o tomto seskupení psané záznamy.

Slovo Merkaba se skládá ze tří slov: Mer, Ka, a Ba, která pocházejí ze starého Egypta. V jiných kulturách se nazývají Merkabah, Merkaba, nebo Merkavah.. Mer znamená světlo, dvě proti sobě se otáčející pole světla. Ka znamená individuálního ducha a Ba interpretaci ducha v konkrétní realitě. Mekabah jsou tedy proti sobě rotující pole světla, které vytváří současně duch i tělo. Merkaba je v překladu z Hebrejštiny vůz. Je to i interdimenzionální vozidlo, které nám pomůže k vyššímu stavu vědomí. Takže pokud je aktivována, dokáže nemyslitelné věci, jako cestování interdimenzionálně přes celý vesmír.


Před tím, než Mars byl zničen, marťané postavili obrovské tetrahedralní pyramidy. Postavili také tří, čtyř i pěti-stranné pyramidy. Respektive postavili komplex pyramid, který byl schopen vytvořit syntetickou Merkabu. Na Marsu jsou patrné obrysy těchto staveb až do dnešních dní. Za milion let sice tyto stavby zchátraly a byly zakryty prachem a zeminou, ale stále tam jsou známky po těchto stavbách.

Protože marťané přerušili spojení s jednotou vědomí, nebyli schopni vytvořit živoucí Merkabu. Protože ale ovládali levou, logickou stranu, měli veliké vědomosti a tak byli schopni tuto Merkabu postavit synteticky. A tak byli schopni díky vytvořené Merkabě cestovat časem a vesmírem a najít si tak nový domov mimo naši sluneční soustavu a čas.

Před úplným zničením Marsu se ale malá skupinka marťanů pokusila utéct pryč. Nešli tak s většinou marťanů, ale šli svou cestou. Planetu, kterou našli se jmenovala Země. Stalo se tak před 65 000 lety. Naše planeta je zaujala hlavně proto, že zde viděli otevřený a nepoužívaný vortexový uzel, který přitahoval život. Protože byli součástí Luciferova experimentu, tak se nikoho neptali o žádné povolení a proste si řekli, ,,Jdeme tam!”. A tak vstoupili díky Merkabě do vortexu a vtrhli k nám. Tím naprosto a navždy změnili naši evoluční cestu.

Thothův otec Thome byl jedním z členů Naacals, který se usadil na Atlantidě na ostrově Adal. Do tohoto ostrova byl zakomponovám 12-tý uzel Stromu života a byl mozkem celé Atlantidy. Zde bylo vybudováno malé město zvane Poseidon.


Poseidon na Atlantidě

Město Poseidon je to místo, o kterém se Platón zmíníl, když mluvil o deseti synech, kteří se zde zrodili. Mluvil o obydlených deseti uzlech ze stromu života. Poseidon také ustanovil zákony pro celou Atlantidu.

Poseidon byl vytvořen ze třech kamenných kruhů nabarvených na červeno, bílo a černo.

Barevný symbol Atlantidy

Tento symbol je také symbolem Atlantidy, kdy vnitřní kruh reprezentuje Naacals, střední kruh reprezentuje kněžství zvané Maya a vnější kruh reprezentuje obyčejné obyvatele Atlantidy, tedy lemuriany.

Symbol Atlantidy

Invaze marťanů

Skrz poslední nepoužívaný vortex vtrhlo díky Merkabě na Atlantidu jen několik málo tisíc marťanů. Protože už to bylo v jejich povaze, tak první co udělali bylo, že se snažili převzít nadvládu nad celým kontinentem Atlantida. Pokusili se o invazi a vyhlásit válku. Naštěstí jich ale bylo malé množství v porovnání s miliony lemurianů. Proto byli zranitelní a tento ,,převrat” se jim nepodařil.

Místní obyvatelé tedy Atlantidu udrželi a marťany porazili. Bohužel je ale nemohli poslat zpět. V době, kdy sem marťané vtrhli, planetární úroveň vědomí dosahovala 14-ti let, takže jednali jako 14-ti letá dívka.

Marťané byli ale zase neuvěřitelně mužská a stará civilizace. Takže tento souboj vypadal jako by se bila 14-letá dívka s 60 letým mužem. Bohužel obyvatelé Atlantidy neměli žádnou jinou možnost, protože marťané sem prostě vtrhli nikým nezváni a nezajímali se o nás a o nic.

Jakmile ale tento počáteční konflikt skončil, marťané souhlasili, že se budou snažit pochopit ženské, emociální myšlení, které jim kompletně chybělo.

Chvílí tato koexistence marťanů a atlanťanů fungovala. Po nějaké době ale marťanské technologické a logické myšlení bylo pomalu zakomponováno do Atlantidy ikdyž o této technologii a tomto logickém myšlení atlanťané neměli ani ponětí.

Ať tedy chtěli nebo nechtěli, toto myšlení se pomalu ale jistě vnořovalo do myšlení původních atlanťanů. A tak se atlanťané pomalu stávali i mužským druhem.

Marťanský zákeřný plán převzít kontrolu nad Atlantidou se díky tomu stával více a více skutečností.

Nepřátelství mezi marťany a atlanťany nikdy nepřestalo. Dokonce nepřestalo ani na konci dní Atlantidy s nestále se nenáviděli. Atlanťané byli prakticky svrhnutí a bylo s nimi zacházeno jako s podřadným druhem. Tak tomu bylo až do doby před 26 000 lety, kdy započala další fáze.

Budeme pokračovat v dalších dílech, ještě je toho stále mnoho..

fccv

Můžete podpořit tento web pomocí malých finančních příspěvků. A to buď předpřipravenými částkami nebo jakoukoliv jinou částkou. Veškeré přijmuté prostředky jsou a budou použité na provoz tohoto webu, jelikož veškerou technickou stránku provozu (HW/SW) webu si zajišťuji sám. 

Napsat komentář

Copy link
Powered by Social Snap