Záhadný vznik nového koronaviru, ADS a spojitost se sítí 5G ve Wu-Chanu

Předně musím ihned ze začátku říci, že jsem o tomto tématu ani nechtěl nic psát, protože proč taky psát o ,,normální” chřipce? A o celé této uměle vyvolané hysterii, která je až přehnaná. Přece jen chřipková epidemie je tu 2x ročně a každý rok způsobí celosvětově 500 000 – 650 000 úmrtí, to je 1370 – 1780 úmrtí denně. Ročně na rakovinu umře více jak 10 000 000 lidí, to je více jak 27 000 lidí denně. Ano, rakovina není přenosná z člověka na člověka, ale způsobujeme si ji my sami, naším životním stylem a chemií, kterou do sebe denno-denně cpeme v podobě průmyslových jídel. Takže když se to tak vezme, tak je to také ,,přenosná” nemoc. Jen jí to trvá déle než se projeví. A naše nová nemoc se k těmto číslům neblíží ani zdaleka (44 úmrtí denně za 3 měsíce).

Chřipkových virů je také nepřeberné množství a každý rok se jí nakazí miliony a miliony lidí. Tak proč šílíme z nové chřipky, když i na ty, co tu s náma ,,žijí” již nějakou dobu, ani není očkování a lidi ji stejně tak jako tak chytí a stovky tisíc na ní zemřou? Tak jako na nový typ viru, z kterého jsou všichni tak zbláznění.

Veškerá tato uměle vyvolaná hysterie musí zakrývat nějakou jinou pravdu, která se děje v pozadí, ale my o ní nic nevíme. Vlády si s námi hrají, jako s ovcemi na porážku a testují tu buď na nás své nové zbraně, nebo se snaží zakrýt to, co právě provádějí, protože a jelikož se nemluví o ničem jiném, tak si mohou dělat co chtějí a nikdo si toho nevšimne.

Jsou tu ale ještě další dvě, velice pravděpodobné, možnosti. Ta první je, že tento nový vir byl speciálně vytvořen proto, aby nás pozměnil tak, jak ti nejvyšší, někde v ústraní, kteří opravdu vládnou světu, jak oni chtějí a přetvořil naši DNA. Je vědecky dokázáno, že naše DNA se během evoluce měnila díky virům. Velká část mutací v naši DNA je pozměněna právě viry, které lidé chytli jako chřipku a podobné nemoci již v minulosti. Viry totiž dokáží tyto mutace tvořit a tím přepisovat a upravovat naši DNA. Existuje mnoho vědeckých a uznávaných článků na toto téma, které toto tvrdí.

Jelikož se stále snažíme hrát si na bohy manipulací s DNA a všechny vyspělé státy tyto výzkumy provádějí, tak je dosti možné, že existují (a taky že existují) tajné organizace, které jsou dále než ty ostatní, a zkouší pozměňovat naší DNA pomocí virů tak, jak to samy viry dělají už miliony let. A tak si z nás udělali laboratorní myši a buď se to vyvíjí jak chtěli a nebo se jim to vymklo z rukou, to se ale nikdy nedozvíme.

Pak je tu ale druhá, velice pravděpodobná možnost, že nový typ koronaviru byl vytvořen náhodou, druhotným a nechtěným efektem naší 5G technologie či díky této technologii byl záměrně i pozměněn do dnešní podoby COVID-19.

Jen krátce, co je to 5G technologie

5G má být použita jako nástupce technologie 4G pro bezdrátovou mobilní internetovou technologii. Má být tak výkonná, že se hodí pro IoT (Internet of Things), tedy Internet věcí. 5G se má pohybovat ve frekvenčním pásmu 5 – 300 GHz, což je obrovský rozsah až do velmi vysokých frekvenčních pásem. 5G používá jiné technologie a vyšší frekvence, a proto má dosahovat rychlostí až 100 Gbit/s s velikou hustotou připojených zařízení, což je opravdu šílené.

Active Denial System

Frekvenční pásma ale mohou být využita i jiným způsobem, např. jak jinač, než k armádním účelům. Tento systém je již vyvinut a otestován, jak můžete vidět na následujícím videu:

Skupina vědců již navrhla a vyzkoušela systém na odstrašení a rozehnání davu, využívající THz vlny. Tyto vlny jsou generovány velmi silnými generátory (gyrotrony), aby dosáhly tohoto vysokého účinku. Oficiálně dostal název Active Denial System (ADS) a v podstatě představuje nástroj zaměřený na energii pro kontrolu davu. Neoficiálně se tomuto paprsku říká ,,heat ray”, neboli zahřívací paprsek.

Tato technologie je založena na nesmrtícím záření pro styk s lidskou kůží, což jinými slovy nezabije, ale vystraší lidi z míst, kde je jejich přítomnost nežádoucí. Tato technika využívá milimetrové vlny o frekvenci 95 GHz, které značně zahřívají velmi tenkou horní vrstvu lidské kůže (pouze do hloubky 0,4 mm) až na teplotu přibližně 53 – 54 ° C. Takový dopad tepelného paprsku generovaný tímto systémem odstrašování, trvá pouze několik sekund (nebo se použije 2-sekundová pulzace), ale i to je více než dostačující pro dosažení požadovaného výsledku – rozptýlení davu. Cílové osoby začnou ihned utíkat, protože toto zahřívání se nedá vydržet.

Proč se ale zmiňuji o tomto ADS systému? Protože používá vlny v pásmu 95 GHz a 5G technologie má frekvenční rozsah od 5 – 300 GHz

Nežádoucí účinky 5G

Několik vědeckých studií uvádí, že nová technologie 5G vyvolává i chřipkové příznaky. Síť nové generace 5G mimo jiné údajně poškozuje i vrchní ochrannou vrstvu lidské pokožky – kvůli již zmíněnému armádnímu systému ADS! Usnadňuje a zhoršuje tím tedy pravděpodobné rozvinutí chřipkového druhu choroby, tedy choroby zvané COVID-19.

Výzkumníci Mark Steel a Barrie Trower ve své hloubkové studii uvádějí: “Síť nové generace 5G ničí imunitní systém stromů a zabíjí hmyz. Na základě opakovaných testů jsme věrohodně zjistili, že důsledkem silného záření došlo ke zničení ochranných pouzder nervových buněk. V některých zemích, kde se testy dělali, už zaznamenali vymizení 90% hmyzu včetně opylovačů. Ty se shromažďovali kolem lamp, kde byly nainstalovány vysílače sítě 5G.

Nejen mnoho znepokojených vědců po celém světě, ale už i nemálo politiků, si začíná uvědomovat, o jakou riskantní technologii v případě sítě 5G opravdu jde. Z toho důvodu byla již na mnoha místech zakázána. Například v Bruselu a v Nizozemsku. Také v některých oblastech Švýcarska, Irska, Itálie, Německa, Velké Británie, USA a Austrálie.

Objevují se i zprávy, že na místech testů 5G, lidem začala téct krev z očí, uší a měli problémy s pokožkou či krvavé fleky na pokožce.

A nyní se tedy dostáváme, po všech zmíněných informacích, konečně k Wu-chanu a jejím testům s 5G technologií a vzniku nového typu koronaviru, COVID-19.

Wu-chan a jeho spojitost se vznikem COVID-19 a technologií 5G

Wu-chan byl jedním z měst, která byla v ČLR zvolena k testovacímu provozu sítě 5G a ta skočila 31. října 2019, téměř přesně dva měsíce před vypuknutím epidemie!

Před ohrožením zdraví 5G technologií varují mnozí vědci. Kupříkladu ve výzvě z roku 2017, nazvané Vědci a lékaři varují před možností vážných poškození zdraví v důsledku působení 5G, zazněla na adresu neionizujícího RF/EMF záření tato slova:

„K účinkům náleží zvýšené riziko vzniku rakoviny, vyšší buněčný stres, nárůst počtu škodlivých volných radikálů, genetické škody, strukturální a funkční změny reprodukční soustavy, poruchy učení a paměti, neurologické poruchy a všeobecný negativní dopad na lidské zdraví jako celek. Újma se netýká jen člověka – rostoucí množství důkazů ukazuje na existenci negativního působení jak na živočichy, tak na rostliny.“

Když se ponoříte dostatečně hluboko, doberete se ke znepokojivým souvislostem 5G s muži, kteří stojí či stáli za vývojem vakcín proti novým virům, jako je ebola, zika či právě tento nový koronavirus COVID-19.
Autorka s literárním pseudonymem Annie Logical odvedla pořádný kus práce na rešerších a nacházení spojitostí. Vše shrnula ve výborném článku Corona Virus Fakery And The Link To 5G Testing (Podvod s koronavirem a souvislost s testováním 5G).

Od 18. do 27. října 2019 se ve Wu-chanu odehrávaly Světové vojenské hry‼
Při této příležitosti se (vůbec poprvé) využívala 5G síť. Zároveň (18. října) pořádalo Centrum Johnse Hopkinse spolu se Světovým ekonomickým fórem a Nadací Billa a Melindy Gatesových akci spočívající v simulaci pandemie. Její název zněl Event 201 – A Global Pandemic Exercise (Událost 201 – cvičení zvládání globální pandemie). Hádejte, jaký virus si čirou náhodou pro tu svou simulaci vybrali? Koronavirus! A z buněk jakého zvířete měl pocházet? Z prasete! (Původně se hovořilo o tom, že COVID-19 má původ na trhu s mořskými tvory a ryby se tam přece krmí prasečím hnojem). Event 201 zahrnuje OSN (Světové ekonomické fórum teď má s OSN dohodu o partnerství), farmaceutickou lobby (Johnson and Johnson), Billa Gatese (klíčovou osobu co do propagace očkování, implantace mikročipů lidem a Agendy 2030) a jak čínské, tak americké Centrum pro prevenci a léčbu nemocí. Účastníci akce doporučili, aby vlády přinutily zabránit sociálním médiím v šíření „fake news“ a aby se při pandemii jediným poskytovatelem informací stala Světová zdravotnická organizace (WHO, součást OSN).

Podle informací z 24. ledna 2020 dostala americká biotechnologická a farmaceutická společnost Inovio grant ve výši 9 mil. USD na vývoj vakcíny proti koronaviru. Inovio ty peníze dostalo od „Koalice pro inovace související s přípravou na epidemie“ (CEPI), ačkoli už mají existující společné partnerství. V dubnu 2018 dostali až 56 milionů dolarů na vývoj vakcín proti horečce Lassa a Středovýchodnímu respiračnímu syndromu (MERS). CEPI založily v Davosu vlády Norska a Indie, Wellcome Trust… a účastníci Eventu 201: Nadace Billa a Melindy Gatesových a Světové ekonomické fórum. Generální ředitel CEPI je bývalý ředitel BARDA (amerického úřadu pro pokročilý biomedicínský výzkum), který je součástí HHS. Společnost Inovio prohlásila, že vyvinula vakcínu proti koronaviru během dvou hodin! Takové prohlášení je absurdní. Buď lžou, nebo už ji měli, protože věděli předem, že bude koronavirus vypuštěn mezi lidi.

Kdo vlastní a vede Inovio? Dva klíčoví muži, David Weiner a dr. Joseph Kim. Weiner svého času vyučoval Kima na univerzitě. Weiner se podílel na vývoji vakcíny proti HIV a viru Zika.

Weiner je zaměstnanec a poradce FDA, je považován za experta na DNA technologii a vyvinul novou metodu transferu DNA zvanou elektroporace. To je mikrobiologická technika, která za pomoci elektrických pulsů vytváří v buněčných membránách dočasné póry, jimiž mohou být do buňky transportovány např. chemikálie, léčiva či DNA. Tuto metodu lze použít k aplikaci DNA vakcín, které fungují na tom principu, že prostřednictvím cizí DNA vpravené do buněk hostitele mění hostitelovu DNA. To znamená, že když si vezmete DNA vakcínu, dovolíte, aby vám někdo změnil DNA! No a na stejném principu funguje i technologie 5G.

„Je to ten samý mechanismus, jímž funguje technologie 5G – a koronavirus se začal šířit v té oblasti Číny, která najela na 5G! Takže vidíme, že genetikové a jiní vědci si pohrávají se základními kameny naší existence. Je znepokojivé, že prof. Wiener intenzivně pracoval s virem HIV, který se, jak víme, objevil krátce poté, co miliony Afričanů dostaly očkování proti obrně. Vědci zdokonalili metody, jak vpravit do lidských chromozomů zvířecí či ptačí DNA, která tu naši mění a způsobuje mimo jiné krvácení, horečku a dokonce smrt.“

Dále uvádí, že analyzoval úplnou genovou sekvenci tohoto viru (wu-chanského koronaviru) a porovnal ji s úplnými genovými sekvencemi všech ostatních koronavirů, k nimž jsou známá data. Zjistil, že se tam nachází prvek, co tam nepatří – prvek vektorové technologie. Tato vektorová technologie je mechanismus, jímž molekulární biologové vkládají nové geny do virů a bakterií. Je skutečně neobvyklé najít sekvenci založenou na vektorové technologii ve viru. Je tedy zřejmé, že tento vir nevznikl náhodou, ale vznikl úpravou genů.

Na závěr

Teď ale vyznívá otázka, zda k této změně genetické informace viru došlo záměrně, tedy byl geneticky upraven výše zmíněnými lidmi a technologiemi vpravování cizí DNA do buněk nebo genetická informace byla pozměněna náhodou, kvůli působení technologie 5G a tím chřipkový vir zmutoval do nové podoby. Tato možnost je také velice možná, protože jestli technologie 5G dokáže narušovat povrchy buněk, tak mohl narušit i samotný vir. To znamená, že při narušení viru mohlo dojít ke ,,spojení” s cizím tělesem, které se spojilo či pozměnilo DNA strukturu viru a tím zmutoval. Ale proč právě ve Wu-Chanu? Wu-chan je jedno z nejlidnatějších míst v Číně. Obyvatelé tam jsou vystaveni velice nečistému prostředí a chemikáliím a tak spolu s narušením buněčných stěn a všech spojených událostí, mohlo dojít k této mutaci

Nutno říci, že těžko tento vir jen tak vymizí. Tento vir totiž s námi již zůstane a dle mého názoru, se tímto změní svět a můžeme očekávat ještě horší události a nemoci, než na jaké jsme byli dosud zvyklí. Podle mě (a už i podle vědců), můžeme očekávat, že se tento vir bude vracet a tak nám nezbude nic jiného, než si na to zvyknout, tak jako jsme si zvykli na HIV/AIDS, rakovinu, chřipkové epidemie a všechny další nemoci.

A ještě taková vsuvka na závěr. Ještě před vypuknutím této Pandemie COVID-19, mnoho lidí, kteří tvrdí, že mají spojení s vyššími bytostmi, které u nás a v naší soustavě žijí (mimozemšťané) tvrdí (tedy ti, kteří se nás snaží posunout vpřed a nesnaží se nás zničit), že technologii 5G nás nenechají rozšířit a zprovoznit. Tak teď už alespoň víme, proč a jaký k tomu mají důvod..

Můžete podpořit tento web pomocí malých finančních příspěvků. A to buď předpřipravenými částkami nebo jakoukoliv jinou částkou. Veškeré přijmuté prostředky jsou a budou použité na provoz tohoto webu, jelikož veškerou technickou stránku provozu (HW/SW) webu si zajišťuji sám. 

2 komentáře u „Záhadný vznik nového koronaviru, ADS a spojitost se sítí 5G ve Wu-Chanu“

  1. Viry po planetě běhají dávno. Neustále mutují a tvoří se další. To není nic nového, žádná konspirace a schválnosti. A v budoucnu se to bude dít dál. Já chci poděkovat všem vědcům, kteří nespí, bojují a hledají lék. Mimochodem 5G spustí VŠB, tak ať se ti nerozteče mozek. Ale neboj, největší americká města už ji použivají a žádnou paniku jsem nezaznamenala. 🙂
    https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/3054408-technicka-univerzita-v-ostrave-bude-mit-privatni-mobilni-sit-5g-spusti-ji-v-polovine

Napsat komentář

Copy link
Powered by Social Snap