Další důkazy o dávných vyspělých civilizacích na Zemi

Prakticky všechny současné národy, kmeny a i staré zaniklé civilizace si předávají příběhy z generace na generaci o vyspělých civilizacích, které je navštívily. Vyprávějí si příběhy, jak je naučili matematice, slovům, umění, o hvězdných systémem a dění ve vesmíru.

Zmiňují se o vyspělých městech, které tito, z jejich pohledu bohové, pro nás mimozemšťané, postavili za velice krátkou dobu, např. 1 den a použili k tomu létající stroje. Tyto města se dle jejich příběhů leskla a blýskala ve slunečním svitu. Byla obrovská a vyspělá a kmeny je uctívaly.

Hodně těchto pradávných měst bylo postaveno z naprosto gigantických kamenných/žulových kvádrů, které váží i více jak 1000 tun. Dle těchto mýtů, bohové dokázali tyto kvádry vynést do vzduchu a přenést je na své místo a to bez námahy. Ono ani není jiné možné vysvětlení, jak tyto kamenné, mnoha-set tunové stavební bloky, tyto starověké národy, mohly přemístit na své místo laserovou přesností. Nehledě na to, že opracování těchto bloků. nemohli být schopní provést, protože po položená bloků na sebe, mezi ně nevložíte ani svůj vlas. Jak to ale pravěcí lidé mohli dokázat? Krásným příkladem je Puma Punku (článek o tomto městě najdete zde). Nebo 8000 let staré starověké město, které bylo zničeno atomových výbuchem. Musela jim pomoci vyspělá civilizace, která zde buď v té době žila a nebo Zemi přišla jen navštívit.

Je velice pravděpodobné, že se tito starodávní bohové stali bohy jen proto, že pravěcí lidé nerozumněli jejich technologii. Pravěcí lidé, když viděli létající stroje přistávající z oblohy, tomu nemohli rozumnět. A tak se pro ně stali bohy, protože uměli létat na ,,ohnivých dracích”. Záleží také, jak se k tomu tato vyspělá civilizace postavila. Zda se bohy stali záměrně a tak se i chovali, a nebo nechtěli či nemohli pravěkým lidem toto jejich přesvědčení vymlouvat.

Na celém světe je mnoho trosek těchto staveb, které nikdo nedokáže vysvětlit, jak je jen mohly vzniknout a hlavně kdy! Díky technologii se dokážeme potápět pod vodou i do velice velkých hloubek oceánů. A právě potápěči objevili po celém světě mnoho potopených měst, které se před dávnou dobou uložily pod hladinu moří a oceánů.

Nejznámějším ztraceným a potopeným městem je zajisté Atlantida. Mnoho archeologů ale dávné existenci ěchto měst nevěři.

Dokázali jsme ale mnoho těchto ztracených a na dně potopených měst objevit, jak dokládají vložené obrazové materiály. Na dnech oceánů se nacházejí gigantické stavby, které nemohly vzniknout přirozeným procesem, protože maji pravoúhlé hrany, jsou opracované do hladka a bloky jsou na sebe naskládány tak, že vytváří klasické stavby.

Tohle jsou důkazy, které svědčí o vyspělých civilizacích, které zde žily v mnohem dávnějších dobách, než si současní archeologové či mainstream dokáží stále připustit.

V Rusku byly nedávno objeveny tyto obrovské a masivní kamenné bloky, které se zdá, jsou dosud největšími stavebními bloky, které kdy byl na zemi objeveny. Nikdo jejich původ nedokáže vysvětlit. V pradávných dobách zde žily civilizace, o kterých nemáme ani ponětí. Kdy si to ale lidé konečne připustí?

Japonské antické megalitické město pod vodou

Obyvatelé v Okinawa, si z generace na generaci vyprávějí příběhy o podvodním městě a jejich obyvatelích. Všichni mysleli, že to jsou jen příběhy. Nikdo si nemyslel, že na tom může být něco pravdy (jako obvykle, že?)

V roce 1986 se podařilo objevit něco dech-beroucího. Nedaleko Yonaguni Jima Island, Okinawa Prefectire, byly objeveny obrovské struktury, které se nachází okolo 8 metrů pod vodou. Vědci připouští, že stáří těchto struktur může být 10 000 let a dokonce se tam nacházejí pyramidy.

Gigantické podvodní město v Indii, ve měste Dwarka

Další obrovská podvodní města byla nalezena v Indii. Toto město je asi 16 km dlouhé. Právě toto město je živoucím důkazem, že naše minulost není taková, jakou nám stále vtloukávají ve školách do hlavy a o které se nás stále snaží všichni přesvědčovat.

Toto město se nachází asi 60 metrů pod hladinou v zátoce Combay, nedaleko Indie. Indové věří, že patřilo Hindskému bohu Krishnovi.

Podmořské město na Kubě

V roce 2001, televize BBC oznámila objevení podvodního města ve vodách Kuby. Spolu s kanadkými výzkumníky, našli toto město pomocí Sonaru. Nachází se v hloubce asi 60 metrů.

Tak jako i u jiných podmořských měst, i zde byly nalezeny pyramidy.

Můžete podpořit tento web pomocí malých finančních příspěvků. A to buď předpřipravenými částkami nebo jakoukoliv jinou částkou. Veškeré přijmuté prostředky jsou a budou použité na provoz tohoto webu, jelikož veškerou technickou stránku provozu (HW/SW) webu si zajišťuji sám. 

1 komentář u „Další důkazy o dávných vyspělých civilizacích na Zemi“

Napsat komentář

Copy link
Powered by Social Snap