Ztracená a skrytá historie lidstva, část devátá/finále-Město pod pyramidou, náboženství, Egypt, Mayové

Přes 40 let, Drunvalo Melchizedek studoval lidské vědomí skrze posvátnou geometrii, spirituální vůdce a mistry po celém světe. V roce 1996 byl kontaktován někým v Egyptě, že bylo nalezeno něco šokujícího.

Z ničeho nic se vynořil zvláštní kámen s nápisy přímo ze země mezi předními tlapami Sfingy. Kámen odstranili a začali kopat přímo pod ním, tam, odkud se kámen vynořil.

Tam našli místnost se třemi chodbami. Jeden tunel vedl přímo k Velké pyramidě. Tento tunel vedl ještě do dalšího tunelu, který byl chráněn velice jasným bílím světlem. Touto ,,stěnou” z jasného světla nemohlo nic prostoupit a nikdo se k ní nemohl přiblížit.

O těchto tunelech pod egyptským komplexem pyramid a sfingy bylo průzkumníky sepsáno mnoho knih. Někteří z nich v těchto knihách popisují světelnou stěnu, kdy se několikrát objevila a několikrát se opět ztratila. Když zmizela, nacházel se tam pouze konec chodby.

Našli se ale tři jedinci, kteří tento ,,světelný štít” byli schopní vypnout. Jakmile štít vypli, nacházeli se uvnitř obrovské místnosti, veliké několik kilometrů. Tato místnost byla okrajem obrovského podzemního města, které je ve skutečnosti obrovskou stavbou, jakoby jednou budovou.

Později, egyptský archeolog, jménem Larry Hunter, začal popisovat tu stejnou a tatáž věc, ale více dopodrobna. Tvrdí, že město má velikost 10,5 km x 13 km. Město má být zarovnáno se specifickými chrámy v Egyptě.

Jak je známo, egyptské pyramidy jsou zarovnané podle Orionova pásu. Ve skutečnosti, pro celé souhvězdí, pro každou hvězdu, existuje vlastní chrám.

Tyto chrámy mapují celé podzemní město. Na obrázku níže je tedy vidět jak rozlehlé podzemní město je.

Starodávné tunely byly objeveny také v Rumunsku, kdy vedly směrem k Egyptu a do hlouby planety Země -> více o tomto tématu naleznete v knize – Transylvania Sunrise, od Radu Cinamar.

Egypťané se snažili o zvýšení vědomí pomocí nástrojů, byli tedy velice ,,syntetičtí”. Jeden nástroj byl používán pro přenos vibrací do těla. Další byl jakýmsi generátorem, o kterém se mnoho neví. Nejdůležitějším nástrojem byl však Ank.

Ank

Ank měli jako energetický nástroj, který je dovede k věčnému životu. Pokud uděláme odbočku energii procházející tělem apod, dozvíme jak tento nástroj používali. Tak tedy ve zkratce.

Energie v lidském těle je rozváděna v ,,trubici”, která je umístěna uprostřed lidského těla. Tato ,,trubice” vede přes ,,body”, které přijímají energii a rotují. Naše sexuální energie je mocnou energií, která se při orgasmu uvolňuje a prochází skrze tuto trubici ze spodu až do té nevyšší a odchází pryč. Egypťané ale používali Ank tak, že tuto energii nenechali odejít, ale vrátili ji zpět, a tak získali veliký energetický ,,boost”.

Atlantská magická škola

Naacals na Atlantidě vytvořili něco jako ,,Školu tajemstí”, či ,,Magickou školu”. V této škole učili atlanťany o vědomí, jak zvýšit vědomí, jak sním zacházet apod. A pokud se naučili jak s vědomím nakládat a jak ho zvýšit, mohli se stát nesmrtelnými. Dosáhnout ale této nesmrtelnosti trvalo velice dlouho a bylo to velice obtížné. To je důvod, proč bylo jen 1000 Naacals na nejvyšším stupni vědomí, s porovnáním s miliony lemurianů, resp. normálních obyvatelích atlanťanů.


Prvním atlanťaněm, kterému se povedlo zvýšit vědomí byl muž jménem Osiris. Egyptská mythologie má o Osirisovi příběh, který praví, že to byl muž, který byl zabit a rozkrájen na kousky jeho bratrem v aktu hněvu. Stalo se tak již na Atlantidě. Osirisova žena a sestra tyto kousky jeho těla opět našli a vrátili. Osirise opět ,,sestavili”, obnovili průchod energie a vrátili jeho ducha zpět do jeho těla. Takto se Osiris stal opravdu nesmrtelným a byl tak naprosto prvním na Atlantidě. Tento příběh je na egyptský chrámech velice často vyobrazen, a to z následujícího důvodu.

Osiris pošel třemi stavy vědomí. Prvním stavem bylo plné vědomí, druhým stavem bylo oddělení vědomí od těla a třetí bylo opětovné navrácení vědomí do těla. Naacals tedy použili Osirisův průběh třemi stavy vědomí jako návod jak se stát nesmrtelným a vyučovali to na své škole tajemství. Samozřejme, že vynechali tu část s rozřezáním a snažili se o to pouze skrze vědomí. Tento způsob zvyšování vědomí můžeme tedy naztvat Náboženstvím Atlantidy. Tento způsob byl následně převzat egypťany, protože to byl sám Osiris, který jej ,,založil”.

Před pádem atlantidy, jsme byli na vysokém stupni vědomí se všemi vzpomínkami, ale po pádu Atlantidy jsme padli i my, jak již bylo řečeno v minulých dílech. Ale postupně jsme se vyzvedli z prvního nejnižšího stupně na druhý.

Nejdříve jsme měli jen fotografickou pamět, takže takové ,,snění”. To je jediná pamět, která je dostupná na nejnižším stupni. Poté jsme ale začali psát a tím jsme se dostali na druhou úroveň vědomí. Psaní nás naučil a tím nás pozvedl nikdo jiný než sám Thoth. Egypťané se o tom i sami zmiňují, že Thoth přinesl psaní.

Díky tomu, že jsme se dostali na druhou úroveň, se začaly věci rychle měnit.

Akhenaten

Asi nejvíce dělá archeologům stále problém jeden vládce, který vládl Egyptu 17 a půl roku a kompletně změnil Egypt. Jeho jmného bylo Akhenaten. Akhenaten byl první Faraon a nikdo neví, odkud se vzal. Vypadá to, že se zde objevil odnikud. Před ním byly pouze vládci, či králové.

Akhenaten

Faraon v překladu zmanená: ,,To, čím se staneš”. Akhenaten byl okolo 4,5 metrů vysoký, to znamená, že byl na třetím stupni vědomí. Před ním byl v egyptě chaos ohledně bohů, kvůli sloučení egypta a tamnější lidé nevěděli, koho vlastně uctívat. Proto zavedl pravidlo jednoho boha a použil k jeho interpretaci Slunce. Založil také opět ,,Školu tajemství” a tím zde zanechal svůj asi největsí odkaz. Protože ikdyž to byl šibeniční termín, tak během 17 let své vlády, než byl zavražděn, se mu podařilo dovést 300 lidí k nesmrtelnosti. Těchto 300 nesmrtelných odešlo po jeho smrti z Egypta.


Thoth napsal, že jakmile Egypt padl, přivedl člověka jménem Pythagoras do Velké pyramidy a naučil ho geometrii vesmíru. Poté založil Řecko, které bylo původně založeno na vyučování geometrie a různých vědních oborů. Thoth zde žil a byl zde znám jako Hermes Trismegistus.

Akhenatonovi nesmrtelní založili bratrstvo zvané Essene Brotherhood. Nejdříve odešli do místa zvaného Massada v Izraeli. Do dnešních dní je Massada známa jako sídlo tohto bratstva. V tomto bratrstvu žili dva lidé. Muž a žena. Marie a Josef.
Plán mistrů byl, že přivedou bytost, která by dokázala ukázat všem cestu ke Kristovu vědomí. Přišel by na svět jako bytost na druhém stupni vědomí a dosáhl by sám Kristova vědomí během svého života.

Zvyšování vědomí ze druhého stupně na třetí by procházelo přes planetární mřížku vědomí. Tato osoba byla schopná tohoto vyzvednutí díky tomu, že již pocházela z vyšších vrstev vědomí. Touto osobou není nikdo jiný než Ježíš. Kdyby se ježíš neobjevil, neměli bysme v dnešní době možnost zažívat zvyšování vědomí. Nikdo z nás by neměl ani tušení, že tyto vyšší vědomí a vyšší porozumnění vůbec existuje.

Ježíš prošel třemi stupni vědomí podobně, jako kdysi Osiris. Přišel na svět plný vědomí, poté zemřel a byl znovu-vzkříšen a tím povzsnesen. Tímto nám dal tuto zkušenost.
Život Ježíše má ale slepé místo. Byl dítětem, poté zmizel na velice dlouhou dobu a objevil se když mu bylo 30. Chybí 18 let jeho života. Kde byl celých těch 18 let? Nejspíše byl v Tibetu, kde jak již víme, bylo umístěno planetární Kundalini a žilo a žije tam mnoho spirituálních lidí. Z této cesty z Tibetu se vrátil jako ,,guru”, který mohl vyučovat ostatní o zvyšování vědomí.

Jestli si vzpomnenete, symbol pro Atlantidu jsou 3 soustředné kruhy. Uprostřed byli Naacals, uprostřed Mayové, kteří předávali informace a komunikovali s vnějšími okrajem, tedy obyvateli – atlanťany. Po potopení Atlantidy, Mayové vzali své vědění, křišťálovou lebku obsahující pamět Atlantidy , jejich Mayský kalendář a odešli do země, dnes zvané jako Yucatan Peninsula. Toto místo je známé jako místo zrodu Mayské civilizace.

A na závěr ještě jedna informace ohledně vládnoucích rodin. Dle konspiračních informací, světu vládne 13 nejmocnějších rodin, které ovládají jak největší a nejmocnější korporáty světa, ale i mají své lidi a agentury na nejvyšších politických místech, takže ovladají rozhodnutí lídrů světa a tedy i běh lidské civilizace dle jejich představ a mají i mít velice rozdílnou DNA.


Doufám, že se vám celý seriál historie lidské civilizace líbil. Přivítám zde jakékoliv komentáře.
K historii lidstva se v brzké době vrátím, ale v jiné podobě (počátky vesmíru, původ, osud)..

Všechny předchozí díly

Můžete podpořit tento web pomocí malých finančních příspěvků. A to buď předpřipravenými částkami nebo jakoukoliv jinou částkou. Veškeré přijmuté prostředky jsou a budou použité na provoz tohoto webu, jelikož veškerou technickou stránku provozu (HW/SW) webu si zajišťuji sám. 

1
1

1 komentář u „Ztracená a skrytá historie lidstva, část devátá/finále-Město pod pyramidou, náboženství, Egypt, Mayové“

  1. ..Dobrý den,
    tohle je druhý článek, který velmi dobře zapadá do projektu a vizí, které realizuji už cca 30 let. Rok 2020 je předělem v mnoha vrstvách společenských i spirituálních, vedoucích k dosažení tzv. božských schopností.
    Sleduji ten proces – a zatím vše do něj zapadá – v míře, dané principem sebeřízení dějů. (musíme část života DĚLAT CHYBY, ABY JE MOHLI TI DALŠÍ OPRAVOVAT, a z odpadu (nás) vyvíjet další krůčky ke schopnostem tvůrců MATRIXU. Pozitivní část toho projektu prošla svým začátkem 11.1.2020 – jak ve světových událostech, tak i v osobní rovině zřejmě mnoha lidí, jsem také “postižený” zlepšováním vědomostní základny.
    píšu proto, abych se s vámi seznámil osobně, leckteré detaily by vyžadovaly diskuzi či polemiku. Ale pokud to není ve vašem zájmu také, tak se omlouvám za zdržování. ‘…o abecedě lidštiny možná víte, možná ne, to je zas moje parketa – porovnávání lidských poznávacích systémů…

Napsat komentář

Copy link
Powered by Social Snap