Krevní skupina Rh-negativní

Všichni věříme, že jsme se vyvinuli z opic. Ať už cestou evoluce nebo s dopomocí někoho dalšího. Název -Rh- faktor se odvozuje od Makaka Rhesus, u kterého jej objevil Landsteiner a Wiener. Z něho se odvozuje krevní skupina Rh-negativní.
Rh faktor je zapříčiněn skupinou zhruba 40 antigenů, ale nejvýznačnějších je pět antigenů uložených na třech genech:

  • antigen C: genotypy CC nebo Cc
  • antigen c: genotyp cc
  • antigen D: genotypy DD nebo Dd
  • antigen E: genotypy EE nebo Ee
  • antigen e: genotyp ee

Nejsilnější je antigen D. Pokud je antigen D přítomen na povrchu červených krvinek, označuje se krev jako Rh+, v opačném případě pak Rh−.
Lidé s krví bez antigenu D nemohou přijímat krev Rh+, protože by si proti antigenu D vytvořili protilátky a darovanou krev by nepřijali. Proto jsou těhotné ženy, které jsou Rh negativní a mají dítě Rh pozitivní po otci, pečlivě hlídané. Rh+ krev dítěte by mohla po porodu vyvolat vážné komplikace.


Tělo matky, která má krevní skupinu Rh-negativní a čeká dítě Rh pozitivní, vnímá plod jako cizorodý organismus a za normálních okolností by se ho tedy snažilo zbavit. To tedy odporuje veškerým zákonům evoluce, proč zde tento negativní faktor existuje. Ono celkově je v evoluci více nejasností, např proč jsme se zbavili srsti a museli jsme se zažít oblíkat? To z hlediska evoluce nedává smysl, protože bez srsti nám je zima. Ale o tom zase někdy příště.

Většina pozemské populace (85 %) je Rh pozitivní, zbytek, tedy 15 % lídí je Rh negativní.
V článku pro The Spirit Science se píše: „Podle zákonů genetiky mohou lidé zdědit jen ty vlastnosti, které měli jejich předkové. V opačném případě se mluví o mutaci. To znamená, že pokud člověk a opice pocházejí ze stejné vývojové linie, měla by být jejich krev kompatibilní. Všichni primáti ale mají Rh pozitivní krev, zatímco mezi lidmi se vyskytuje určité procento osob s Rh negativní krví.”

Tato populace s Rh-negativní krví byla zkoumána a zjistilo se, že většinou mají vyšší IQ, jsou úspěšnejší, nižší tělesnou teplotu, citlivější zrak a vyšší krevní tlak. Dokonce většina z nich má zrzavé vlasy a zelené oči a tito lidé jsou spojování s neobvyklými mentálními schopnostmi.

Lidský genotyp se dělí na tři skupiny podle původu na evropský, africký a jiný (neevropský a neafrický). Rh negativní lidé jsou nejvíce zastoupení ve skupině s evropským původem a je jich 16 %. U afrického původu je to 0,9% a u zbytku je to 0,1 %
Vědci se domnívají, že první lidé s Rh negativní krví se na Zemi objevili před 35 000 lety. Nikdo ale netuší, jak je to možné. Je tu tedy jediná možná odpověď a to je, že náš genom byl někým pozměněn, aby jsme se začali vyvíjet jinou cestou.

Další zajímavostí je, že lidé, u kterých nebylo prokázáno že lžou o únosu mimozemšťany a mají na to i svědky, jsou z velké části Rh negativní! Nejvíce to platí pro celé rodové linie, kde je unášena celá rodina po celé generace. Tato rodina je tedy pro mimozemšťany z nějakého důvodu velice zajímavá. Dává tedy smysl, že sledují vývoj této rodiny z hlediska vývoje krevní skupiny Rh negativní. Z jakého důvodu je pro ně ale tak moc zajímavá? A jaký má tato skupina lidí smysl z hlediska vývoje lidského druhu?

Můžete podpořit tento web pomocí malých finančních příspěvků. A to buď předpřipravenými částkami nebo jakoukoliv jinou částkou. Veškeré přijmuté prostředky jsou a budou použité na provoz tohoto webu, jelikož veškerou technickou stránku provozu (HW/SW) webu si zajišťuji sám. 

1 komentář u „Krevní skupina Rh-negativní“

  1. Mám A Rh – a taky to odpovídá tomu co se píše, jenom s tím, že tato skupina se objevila před 10 000 lety a ne před 30 000 jak píšete ( lékařské listy.) Narodil jsem se jako zrzek, pak jsem přešel do světla, mám zelené oči, nižší tělesnou teplotu a velice citlivý zrak. Dostat horečku, to už bych asi ležel na smrtelné posteli. Zabývám se a zkoušeli jsme přenos léčebné energie na delší vzdálenosti Hawai a funguje to.

Napsat komentář

Copy link
Powered by Social Snap