Obsah Smaragdových desek I, II, III, IV

Smaragdové desky vytvořil a sepsal Thoth asi před 36 000 lety. Poté, jak byla postavena Velká pyramida v Gíze před 12 000 – 13 000 lety, byly ve Velké pyramidě zanechány pro lidstvo.

Dle všech dostupných informací jsou 2 verze, kolik vlastně těchto tabulek existuje. Jeden zdroj tvrdí, že celkově existuje 10 tabulek, které byly přepsány pro přehlednost do 13 sekcí. Druhý zdroj zase tvrdí, že existuje 12 tabulek. Tak či tak, pravda je taková, že tabulky byly přepsány do 13-ti sekcí.

Jako první je zveřejnil DR Maurice Doreal, který byl vůdce sekty zvané Bratrstvo bílého chrámu. A objeveny měly být v roce 1925.

Text na smaragdových deskách byl napsán starověkým atlantským jazykem. Takovým, jakým sám Thoth mluvil.

Tyto tabulky byly vytvořeny ze substance, která je chrání proti jakémukoliv poškození. Jsou atomárně zafixovány a tím jdou proti všem zákonům fyziky a chemie, jaké dnes známe. Tyto tabulky s námi sdílejí velké znalosti a mohou být přečteny na jakékoliv úrovni vědomí.

Text ze Smaragdových desek má být zasvěcením do veškeré moudrosti světa. Ten, kdo tyto texty pochopí, má mít naprosto všechny informace o vesmíru a vyšším vědomí.

Tyto tabulky/desky by měly být přečteny několikrát a v co největším klidu, aby jste jim byli schopni co nejvíce porozumět. Můžete a měli by jste je číst X-krát, vždy totiž pochopíte více věcí a najdete tam něco nového..

Obsah smaragdových tabulek 1 – 4 (další budou následovat) naleznete zde na webu v hlavním menu nebo na následujícím odkazu:

Smaragdové desky

Přeji příjemné čtení.

Můžete podpořit tento web pomocí malých finančních příspěvků. A to buď předpřipravenými částkami nebo jakoukoliv jinou částkou. Veškeré přijmuté prostředky jsou a budou použité na provoz tohoto webu, jelikož veškerou technickou stránku provozu (HW/SW) webu si zajišťuji sám. 

Napsat komentář

Copy link
Powered by Social Snap