Ztracená a skrytá historie lidstva, část osmá-Rozvoj nových civilizací

DNA je fyzický projev toho, kdo ve skutečnosti jste. Je to fyzický aspekt vaší duše. DNA se u každého liší a to každého dělá jedinečným

V DNA se mění takzvané kodony. Kodony jsou vlastně triplety (kódová slova), které označují tři zasebou jdoucí báze v mRNA. Určuje tedy druh aminokyseliny. Těchto možných kodonů, které kódují, existuje 64. Lidé ale mají použitých pouze 22 kodonů.

Nyní se ale objevují lidé, nebo spíše děti, kteří mají aktivováno dalších 6 kodonů. Těmto dětem fungují další 2 z nich. Určitě více o kterých dětech mluvíme. Jsou to děti nazývané Indigové nebo Křištálové. Tyto další kodony mají aktivované i všichni ostatní lidé se zvláštními schopnostmi.

Chromozomy jsou součástí každé buňky v těle a obsahují úvary složené z DNA a proteinů, mají tvar písmene H a jsou součástí vašeho vědomí.

Thoth nám sdělil, že nejen že každá úroveň vědomí svou vlastní mřížku vědomí, ale také že mění lidské chromozomy.

My se nyní nacházíme na úrovni 2, kdy máme 44+2 chromozomů.
Úroveň 1 má však jen 42+2 chromozomů.
Kdežto úroveň 3 má 46+2 chromozomů.
Úroveň 4 má tedy 48+2 a úroveň 5 má 50+2 chromozomů.

Již prvním okem viditelným rozdílem mezi těmito úrovněmi je výška lidí.

Lidé na první úroveni dosahují výšky do 150 cm.

Lidé na druhé úrovni, tedy my, dosahují výšky do cca 2 m a na třetí úrovni již dosahují výšky mezi 3-4 metry.

Čtvrtá úroveň lidí dosahuje výšky až 10 metrů a pátá 18 metrů.

Proto dává smysl, že Egypťané a všechny starodávné civilizace, vyobrazovali bohy jako velmi vysoké bytosti, stavěli jim obrovské sochy a neustále mluvili o obrech.

Úroveň 4 a 5 je nám ale velice vzdálená. Možná jste ale někdy slyšeli o Metatronovi. Metatron byl 16 metrů vysoký a byl to Hebrejský archanděl. Archanděl dokolanosti samotné, toho, čím by se lidstvo mohlo stát.

Následující obrázky ukazují místo v Egyptě zvané jako Abu Simbel.

Abu Simbel – 5. úroveň
Abu Simbel – 5. úroveň

Ihned si nelze nevšimnout, že tyto sochy jsou obrovské. Pokud by se postavily, tak by byly 18 metrů vysoké. To znamená, že tyto bytosti, které tyto sochy znázorňují, byly na 5. stupni.

Tyto sochy jsou zase vysoké 10 metrů. To znamená, že tyto bytosti byly na 4. úrovni.

4. úroveň

Zde je zase ukázka třetího stupně.

3. úroveň

Záhadný příchod nových civilizací se znalostmi

Podle dnešních nejlepších archeologů po celém světe, sumerové a egypťané započali svou civilizaci v prakticky stejné době. Sumerové okolo roku 4 500 př.n.l. a egypťané jen o pár set let později. Jak je možné, že se takto velké civilizace objevili z ničeho nic? A takto vzdálené od sebe? Uměli najednou psát, měli složitou matematiku, znaly pohyby hvězd a uměly stavět tak složité stavby, s kterými bysme měli problém i my v naší ,,moderní” době?

Je zajímavé, že se tyto dvě obrovské a vyspělé civilizace z ničeho nic okolo roku 4 500 př.n.l. objevily a pak pomaličku degradovaly až vymyzely. Nikdo na světě z moderní vědy na to nemá vysvětlení. Jak a proč k tomu mohlo dojít.

U sumerů a egypťanů došlo k ,,fenoménu”, archeology zvaném, skoková evoluce.
Došlo k tomu, že egypt zničeho nic získal kompletní jazyk. Potom se dlouho nic nedělo. Z ničeho nic dostali znalost o vodních příkopech, prudech a všeho kolo vody. Potom opět nic nějakou dobu a zničeho nic měli znalost hydrauliky a elektřiny.

Thoth tvrdí následující.

Během sebe-vyvíjejícího se procesu po 6 500 let, RA a ostatní mistři čekali v podzemním měste pod Velkou pyramidou. Thotvův syn Tat vytvořil Bratrstvo TAT, což je tajná skupina, která existuje dokonce i dnes. Fungují jako ochránci a strážci posvátných chrámů a stále jsou ve spojení s dávnými mistry.
Před 6 000 lety, někteří členové Bratrstva TAT prostě začali čekat, než budou moci se setkat s někým, kdo pochopí jejich učení. Jakmile někoho potkali, kdo by jejich učení porozumněl, prostě sestoupili z jejich vyšší dimenze do naší a předali jim dané informace. Prostě jim řekli, že pokud udělají to a to, tak se stane tohle a tohle.

Egypťané převzali jejich učení a začali ho využívat. Poté odešli zpět do svého města a po nějaké době opět zopakovali tento proces. Tohle je vysvětlení onoho skokového nabývání vědomostí. Pokaždé vystoupili, předali jim nějaké vědění, které je pošoupne o krůček vpřed. A těmto lidem egypťané říkali bohové. Proto vždy říkali, že se opět vrátí a tak na ně vždy čekali. Stejně tak to bylo i se sumery.

Tito bohové, tedy dávní mistři, Naacals z Atlantidy, jim předali informace o historii Země, o precesním pohybu, atd..

V precesním pohybu planety je doba, kdy dochází k útlumu, neboli pomalém úpadku či spánku lidstva. Takže ikdyž Naacals pomohli egypťanům a sumerům se skokově vyvíjet několikrát za sebou, tak po několika skocích, kvůli precesnímu pohybu planety, došlo opět k pomalému upadání ke ,,spánku”. To je důvodem pozdějšího úpadku a vymizení sumerů a egypťanů, který archeologové nedokáží vysvětlit.

V dalším díle si řekneme příběh o podzemním městě pod pyramidou a událostech následujích 4000 po skokové evoluci…Předchozí dílyMůžete podpořit tento web pomocí malých finančních příspěvků. A to buď předpřipravenými částkami nebo jakoukoliv jinou částkou. Veškeré přijmuté prostředky jsou a budou použité na provoz tohoto webu, jelikož veškerou technickou stránku provozu (HW/SW) webu si zajišťuji sám. 

Napsat komentář

Copy link
Powered by Social Snap