Zvláštní UFO ,,Fireball” padající z nebe

V Americe v Oregonu byl zaznamenán zvláštní ,,Fireball” padající z nebe, který byl vyfocen místním obyvatelem Richardem Romano. Dle národního amerického monitorovacího institutu nebyl v této oblasti zaznamenán žádný meteorit.

Muž, který vyfotil tuto událost si nejdříve myslel, že padá letadlo, a tak ihned zavolal příslušným autoritám, ale ty potvrdily, že se žádné letadlo neztratilo. Podle trajektorie a podle toho jak záznam vypadá, úřady a příslušné autority vyvrátily, že by se mohlo jednat o meteorit, který mohl uniknout radarům, protože měl až moc velkou rychlost pádu. Taktéž v té oblasti nebyly hlášeny a nalezeny žádné požáry, pokácené stromy či jakákoliv jiná katastrofa.
To znamená, že americké orgány nevědí, co tento padající Fireball mohl být.

Kdyby to byl meteorit, který nedosáhl země (ikdyž to bylo již vyvráceno) a ještě před dosáhnutím země stihl shořet nebo vybouchnout, vypadalo by to jinačím způsobem.
Níže naleznete 3 videa o této události.

https://www.youtube.com/watch?v=CXjfbx1wjio&feature=youtu.be&t=21

Můžete podpořit tento web pomocí malých finančních příspěvků. A to buď předpřipravenými částkami nebo jakoukoliv jinou částkou. Veškeré přijmuté prostředky jsou a budou použité na provoz tohoto webu, jelikož veškerou technickou stránku provozu (HW/SW) webu si zajišťuji sám. 

Napsat komentář

Copy link
Powered by Social Snap