Kvůli pozorování flotily UFO byly uzavřeny observatoře

Oficiální observatoře v Americe, přes které lze za normálních okolností sledovat vesmír a slunce přes webovou kameru, byly najednou uzavřeny z důvodu pozorování flotily UFO. NASA tvrdí, že se uzavřely z důvodu zvláštní aktivity na slunci a přechodu Měsíce před Sluncem, aby uchránily techniku. Tímto ale zamezili veřejnosti sledovat dění v naší sluneční soustavě. Proč to ale udělali?

Stalo se tak již 9.9.2019 a observatoře nebyly uzavřeny jen v Americe, ale po celém světě jak v Evropě (Španělsko), tak i v Austrálii, na Hawaii a v Pennsylvánii.

Přechodu Měsíce před Sluncem se říká zatmění Slunce, ale 9.9 se žádné takové zatmění nekonalo.

Protože ale vesmír a Slunce není pozorované jen národními či nadnárodnimi observatořemi, ale i soukromými společnostmi či lidmi, bylo pozorování flotily UFO zachyceno a zveřejněno ženou jménem Gina Maria Colvin Hill (můžete se ji vyhledat na Facebooku).

Ná následující fotografii lze vidět flotilu vesmírných lodí.

Flotila UFO

Sluneční vítr?

Pokud by to byl sluneční vítr, tak by to vypadalo jinač. Taktéž roj komet či meteoritů. Vypádá to jako flotila UFO, která letí vesmírem a byla zachycena na východní straně Slunce, jak zmiňuje Gina Maria.

Gina taktéž zkusila obrázek zvětšit a otočit, aby se podívala blíže na velké šmouhy, které by se mohly zdát jako sluneční vítr, co ale objevila je neskutečné.

Zvětšené UFO

Zvětšený obrázek šmouhy na dolním okraji vyjevil klasický UFO disk! Nemůže to být nic jiného, protože takto jasně lesklý, jakoby kokový disk, ve vesmíru nemůže nic vytvořit. Hlavně spolu s velkou doprovázející flotilou. Takže tato loď mlůže být jejich mateřskou lodí!

Ostatní malé šmouhy můžou být také diskového, ale menšího tvaru, pootočeného bokem k pozorovateli.

Je nutno podotknout, že tyto obrázky byly pořízeny v den, kdy byly vypnuty web kamery z veřejných observatoří po celém světě. Takže velké spolešnosti nechtěly, aby veřejnost o tomto průletu UFO flotily někdo věděl. A tím tu máme opět utajování mimozemšťanů, o kterém vlády po celém světě ví, ale nechcou to dát veřejnosti vědět a stále pokračují v postupném pomalém poodhalování skutečnosti, že nejsme ve vesmíru sami.

Můžete podpořit tento web pomocí malých finančních příspěvků. A to buď předpřipravenými částkami nebo jakoukoliv jinou částkou. Veškeré přijmuté prostředky jsou a budou použité na provoz tohoto webu, jelikož veškerou technickou stránku provozu (HW/SW) webu si zajišťuji sám. 

Napsat komentář

Copy link
Powered by Social Snap