Zpráva od mimozemšťanů

26. prosince v lese Rendlesham v Anglii roku 1980, zahlédlo královské letectvo poblíž letecké základny, kterou si pronajímali američané, svítící letadlo. Na místo byli vysláni
dva vojáci americké armády, aby šli prozkoumat potencionální sestřelené letadlo. Když vojáci dorazí na místo, spatří na zemi zvláštní trojúhelníkovitý letoun. Je přibližně tři metry široký. Jeden z mužů amerického letectva, seržant Jim Penniston, si všimne zvláštních znaků vyritých na boku letounu a natáhne ruku, aby tento ,,nápis” prozkoumal.

Grafické znázornění znaků na boku letadla

Jeden z klíčových bodů Jimova svědectví je ten, že když se dotkl boku UFO, obdržel něco jako telepatické stahování jedniček a nul, které si pak zapsal do svého policejního zápisníku.

Z Jimova deníku – Jedna stránka zapsaných jedniček a nul

Jim tento zápis jedniček a nul měl u sebe několik let, než ji předal jednomu programátorovy a ten zjistil, že je to zašifrovaná zpráva. Jakmile tuto zprávu dešifroval, nestačili se divit. Protože ve zprávě zní:

,,Průzkum lidstva pokračuje pro planetární vývoj”
,,Oči vašich očí”
,,Rok původu, 8100″

Dále tato zpráva obsahuje sérii zeměpisných šířek a délek, které se shodují se souřadnicemi pyramid v Gíze, Apollonův chrám v Naxosu, oblastí obrazců na planině Nazca v Peru, Sedona v Arizoně. Tedy souřadnicemi na místa na planetě Zemi, které mají posvátný význam.

Jim Peniston si toto nemohl ale vymyslet, protože o binárních kódech neměl ani ponětí a celou sérii jedniček a nul si stále pamatuje.

Když vidíme rok 8100, nutí nás to přemýšlet o jaký rok se jedná? Jedná se o mimozemský rok? Nebo o cestovatele v čase? Kdy začal rok 0? Jestli se jedná o náš rok 0, tak se jedná o cestovatele v čase. Co když v daleké budoucnosti lidská rasa vymírá a proto cestují zpět v čase, aby jsme se v budoucnosti zachránili tím, že budou zkoumat naši DNA, aby se posílili?
Také je možné, že rok 0 může znamenat počátek s genetickými pokusy s lidskou rasou. To by znamenalo, že s našimi geny manipulují už více jak 8000 let.

Zdroj: Ancient Aliens

Můžete podpořit tento web pomocí malých finančních příspěvků. A to buď předpřipravenými částkami nebo jakoukoliv jinou částkou. Veškeré přijmuté prostředky jsou a budou použité na provoz tohoto webu, jelikož veškerou technickou stránku provozu (HW/SW) webu si zajišťuji sám. 

Napsat komentář

Copy link
Powered by Social Snap