Hybridi

V roce 2019 na ostrově Luzon na Filipínách byl archeology objeven zcela nový druh příbuzný lidskému druhu, Homo luzonensis. Ostatky Homo luzonensis se nacházejí ve velké vápencové jeskyni a stáří se datuje na 67 000 let.

Tento zvláštní druh žil naprosto izolovaně na ostrově, z kterého se nedá dostat na pevninu a vyvíjel se z jiných hominidních druhů. Dříve jsme si mysleli, že evoluce byla jednoduchá.
Oddělili jsme se od šimpanzů a opic, vyvinuli se předci Homo sapiens a skončili jsme u Homo sapiens a my jsme ti, kteří zbyly. Jak děláme více výzkumů v archeologii, objevujeme širokou škálu různých hominidů. Jedním z nich je Homo luzonensis. Jedna z nejzajímavějších věcí na něm je struktura některých jeho kostí, které jsou natolik odlišné, že je vidět, že je to ,,nový” druh.

Kromě Homo luzonensis se po celém světě nacházejí další a další odlišné větvě hominidů, jako jsou Denisované na Sibiři a hobitům podobný Homo floresiensis v Indonésii.
Vědci mají zatím zato, že na Zemi žilo asi 8 lidských předchůdců. Jak to, že Homo sapiens sapiens skončil jako jediný? Odpovědí může být mimozemské vměšování, kdy různým hominidům upravovali DNA a tím vznikaly další druhy hominidů. Všechny, až na jeden druh, skončili ve slepé uličce. Byla to právě naše linie, která směřovala ,,správným” směrem.

Homo luzonensis

Nové druhy lidí vznikají i nyní, ať si to přiznáme nebo ne. Někteří vědci věří, že např. takový autismus není tak úplně nemoc, ale spíše další vývojový krok lidí. Tito lidé ,,postižení” touto ,,nemocí” jsou ve většině případů nadmíru chytří a mnohdy mají tak vysoké IQ, že se nám obyčejným lidem o něm ani nesní. Mezi velikány s poruchou autistického spektra se řadí Albert Einstein, T. A. Edison, Bill Gates a další..

Důkazy o tomto vměšování lze nalést i v těch nejstarších, nám známých civilizací a zejména v sumerských příbězích Annunaki, také zvanými strážci nebes.
Ve starověkých sumerských textech se mluví o Annunaki, kteří byli popisováni
jako bytosti schopné létat, měly podlouhlé hlavy a také byly velmi moudré a přinášely znalosti a vědu. Často se říká, že Annunaki byli konkrétně zapojeni v genetickém experimentování. A tak tu máme příběh mimozemšťanů, kteří geneticky upravují lidi počínaje kolem roku 6 000 př.n.l., ale je více méně jasné, že toto genetické experimentování muselo zažít již dříve. Tyto Annunakové jsou velice často znázorňovaní uvnitř velkých zvířat, což tamnější lidé nepochopili, že to je létající stroj. Stroje totiž v té době tato civilizace ještě neznala.

V Mosulu v Iráku roku 1845 odkryl anglický archeolog Austen Henry Layard úžasný kámen pokrytý podrobnými řezbami. Datuje se do roku 825 př.n.l. a je to černý vápencový obelisk, který připomíná činy krále Salmanesera III.

Černý obelisk Salmanesera III.

Tento obelisk obsahuje vedle různých vyobrazených tažení také hybridní bytosti, napůl zvířata, napůl lidé, některá s lidskou hlavou a se zvířecím tělem. Je velice zajímavé, že tyto vyobrazené bytosti jsou znázorněny velice detailně a jsou drženy na vodítku či řetězy.
Řekové psali o kentaurech – napůl člověk, napul kůň.
V hindské mytologii jsou Nagové často zobrazováni jako hadí bytosti s lidskou hlavou, zatímco egyptský bůh Hor má hlavu sokola a lidské tělo.
Dokonce i v Koránu létající kůň přeletěl s Mohammedem z Mekky do Jeruzaléma a měl lidskou tvář.

Můžeme namítat, že toto všechno jsou jen mýty, ale mýty nevzniknou jenom tak. Vždy mají reálný základ, ikdyž se jejich výklad během staletí a tisíciletí s jistotou změní. Ale tyto příběhy se nacházejí po celé planetě od všech civilizací. To nám tedy říká, že nějaké zvláští bytosti zde jistě žily a byly to právě mimozemské experimenty, které tyto bytosti vytvořily. Tak jako vytvořili různé slepé větvě hominidů, tak vytvořili i různé křížence mezi hominidy a zvířaty.

Lidé tyto kříženecké a genetické experimenty již také provedli.
V roce 2003 čínský vědec Hui Zhen Sheng spojil lidské buňky s vajíčky králíka, výsledkem je první lidsko-zvířecí hybrid stvořený genetickým inženýrstvím.
V roce 2004 výzkumníci na Minnesotské klinice Mayo stvořili prasata s lidskou krví proudící v jejich tělech.
A v roce 2018 čínský vědec He Jiankui použil novou genovou techniku upravující geny jménem CRISPR, aby vytvořil první lidské geneticky upravené děti na světě – dvojčata Lulu a Nanu.

Lulu a Nanu

Vědci nedávno objevili, že lidé jsou pozoruhodně podobní mnoha jiným zvířatům z hlediska genetické výbavy. Lidské bytosti sdílí zhruba 80% svých genů s krávami, 85% s myšima, 90% s kočkama a 96% s šimpanzi. Vzhledem k obecným rysům v DNA je možné, že pokud tu opravdu probíhá mimozemský hybridizační projekt, jeho cílem není řídit lidskou evoluci? Mohlo by to být tak, že jsme jen jedni z mnoha druhů, ze kterých extrahují genetický materiál, aby vytvořili zcela novou formu života? Buď aby si vylepšili svou vlastní genetickou výbavu nebo nás přiblížili k sobě samým? Takže můžeme být jenom jejich experimentem, z které chcou sami něco vytěžit.

Můžou ale tyto genetické experimenty probíhat i nyní? Je to více než možné. Proto jsou lidé unášeni a většina z nich tvrdí, že jim byly odebírány vzorky ze všech částí jejich těla.
Jsme pro mimozemšťany jen sklizeň DNA? Ale proč? Jedna z teorií je ta, že jsou vymírající civilizací a snaží se sbírat genetický materiál, který by je mohl zachránít. Další teorií je, že se snaži křížít genetický materiál k tomu, aby vytvořili nějakou lepší formu lidí.

Zdroj: Ancient Aliens

Můžete podpořit tento web pomocí malých finančních příspěvků. A to buď předpřipravenými částkami nebo jakoukoliv jinou částkou. Veškeré přijmuté prostředky jsou a budou použité na provoz tohoto webu, jelikož veškerou technickou stránku provozu (HW/SW) webu si zajišťuji sám. 

Napsat komentář

Copy link
Powered by Social Snap