Prvek 115

Roswell, New Mexico. Červen, 1947.
V prašné poušti 30 mil severně od města havaroval neidentifikovaný objekt. 8. června, první tiskové zprávy roswellské armádní základy informovaly o nehodě létajícího disku. Podivně se následující den oficiální prohlášení změnilo, že šlo pouze o meteorologický balón. Ale po 60 letech, FBI odtajnila poznámky s datem 27. března 1950, v nichž ředitel FBI J. Edgar. Hoover píše o získání né jednoho létajícího talíře, ale třech. O Roswellské havárii v roce 1947 jsme slyšeli všichni, i to že armáda posbírala a odvezla všechen kovový materiál. Americká vláda má doteď všechen materiál a všechny posbírané technologie, i když hodně z nich stále nerozumí.

Roswell

Mnoho utajovaných věcí známe díky člověku jménem Bob Lazar, který pracoval na utajované základně s označením S4 v nevadské poušti blízko Area 51. Dle jeho vlastních slov tam pracovali na zpětném inženýrství na mimozemské lodi.
Na konci 80′ let US vláda nejspíše získala mimozemskou loď. V květnu 1989 Bob Lazar fyzik a bývalý zaměstnanec Los Alamos National Laboratory poprvé vystoupil s informacemi, že vláda provádí pokusy na tajné základně známé, jako Area 51. Připustil, že vláda nejenže získala mimozemské plavidlo z Roswellu, ale také potvrdil zvěsti o tom, že se mimozemská technologie zkoumá reverzním inženýrstvím v nevadské poušti. Téměř o 30 let později, roku 2018, Bob Lazar znovu vyprávěl svůj neuvěřitelný příběh okumentaristovi Jeremy Corbellovi. Řekl, že je to tajemství, které svět musí vědět. Že je jeho život v bezpečí a že s tím chce vyjít ven a vše říci. Area 51 je známá po celém světě právě kvůli Bobu Lzarovi. Ať mu lidé věřili, nebo ne, ukázal Area 51 na mapě a už tam zůstala. Po celé roky považovali skeptici Area 51 za čirou fantazii. A Lazara označovali, za podvodníka a lháře.

Bob Lazar

Ale v roce 2013, zákon o svobodném přístupu k informacím, donutil CIA Boba očistit a přiznat, že Area 51 je skutečná. Co o Area 51 uveřejnili nemělo nic společného s UFO nebo mimozemšťany. Tvrdili, že Area 51 byla jen tajná základna pro U-2 špionážní letouny, které operovaly v 60′ letech. Ale teď, když US vláda říká: “Ó ano, přiznáváme, máme Area 51, ale není tam nic k vidění.”, nikdo jim to nevěří. Je tolik příběhů o UFO a mimozemské aktivitě okolo Area 51, že jim nikdo nevěří.
Podle Lazara se od známé vojenské základny, která leží severozápadně od Las Vegas Groom Lake, nachází utajenější zařízení, které leží na jihu pod Papoose Mountain s názvem S-4. Podle něj právě na S-4 americká armáda ukrývá mimozemské talíře. Mají hangár ukrytý v poušti tak, aby vypadal jako terén pouště. Oficiálně tam nic není. Tvrdí, že tam nikdy neměli základnu. Ale na mapách lze vidět cesty, které vedou od Groom Lake
dolů kolem Papoose. Proč tam tedy jsou?
Díky tomu, že Lazar pracoval v Los Alamos, všimla si ho americká armáda a byl najat díky zkušenostem s částicovou fyzikou a elektronikou. Lazar uvedl, že byl okamžitě přidělen k tajnému projektu Galileo, a že reverzním inženýrstvím testoval pohonný systém létajícího talíře na S-4, kterému říkal sportovní model a říká:
,,S vědci jsme se na to snažili přijít, ale věděli jsme, jak to zařízení má fungovat. Například pohon lodi. Je to bezreakční loď, pohon se děje změnou prostoru. Vytvoří narušení v časoprostoru, kdy se prostor vlastně ohne“.

Lazar řekl, že klíčovou složkou, která umožňuje této technologii fungovat, byl prvek, který v té době ještě neexistoval v periodické tabulce. Prvek, o kterém tajemně mluvil, jako o prvku 115. V té době ho periodické tabulka, seznam všech známých prvků seřazených podle atomového čísla, konfigurace elektronů a chemických vlastností, celkem pouze 109 prvků, neznala. Prvek 115 byl palivem, který umožnil mezihvězdné cestování. Vlastní tedy někdo tento prvek?

Periodická tabulka již včetně prvku 115

O Bobu Lazarovi byl natáčen dokument 19.7.2017, kdy měl rozhovor s Jeremy Corbellem, který se ho na tento prvek ptal, zda ho nevlastní, protože by to byl nezvratný důkaz o mimozemských technologiích. Lazar na to ale neodpověděl. Den poté u něj FBI udělala razii a tvrdila, že hledá jen nějakou zprávu, ale obrátili jeho byt vzhůru nohama včetně počítače..

Dubna, Rusko. 10. srpna, 2003
Ruští a US nukleární fyzici v Institutu pro nukleární výzkum, vystřelili paprsek atomů vápníku na prvek 95 Americium uvnitř částicového urychlovače. Kolize stvořila nejtěžší pozorovaný atom, prvek 115. Protože je prvek 115 vysoce nestabilní, setrvá ve stabilní formě pouze zlomek vteřiny, než se rozpadne na radioaktivní části. Může to být stejný prvek, o kterém Bob Lazar řekl, že je zdrojem paliva mimozemských lodí? Někteří fyzici věří, že kdyby mohli vytvořit stabilní formu tohoto prvku, měl by potenciál umožnit obrovský technický skok v lidské historii. Mnoho z těchto prvků za uranem existuje po zlomek vteřiny. Fyzici si myslí, že to můžou využít k vytvoření nukleární energie v mnohem efektivnější síle než je Plutonium. A že jeho variace mohou být stabilní a možná budou palivem pro vesmírnou loď. To by byl obrovská skok a také šok pro lidské vědomí. Stabilizace Moscovia, jak je prvek nazývván, aby pohánělo vesmírné lodě, je stále desetiletí daleko. Ale otázka zůstává: může tento prvek 115, být stejným prvkem 115, o kterém Bob Lazar tvrdil, že byl získán US Armádou? Vždy se pouze teoretizovalo, zda prvek 115 existuje, ale neměli jsme ho až do roku 2003. Nicméně, prvek 115, s kterým pracoval Bob Lazar, měl jiný izotopický poměr, který ho stabilizoval.
Kdykoli někdo prohlásí něco zvláštního, zařadí se mezi sci-fi, jako u prvku 115. A pak o roky později, se toho věda chytí a řeknou, jo, měl pravdu, je tu prvek 115 a zrovna jsme ho vyrobili. Když Bob Lazar měl s prvkem 115 pravdu, co dalšího byla pravda? Pokud US armáda, skutečně dokázala získat stabilní verzi prvku 115, z havarovaného Ufa, dokáže jej již využít v praxi?

18. října, 1947 Oblast Astrakhan, bývalý Sovětský svaz.
Z armádní letecko-vesmírné vývojové laboratoře, známé jako Kapustin Jar, vědci úspěšně vypustili první střelu dlouhého doletu německou raketu A4. Pro další desetiletí se stává jediným testovacím územím Sovětského Svazu pro balistické střely a vesmírný program, který vypustil první satelit a prvního člověka do vesmíru. Zajímavé je, že v roce 1948, se Kapustin Jar stává základnou, ze které Sovětský svaz poprvé hlásí setkání s UFO.
19. června 1948 byl objekt doutníkového tvaru zachycen Sovětským radarem. Objekt podobný doutníku se objevil nad testovacím územím a Sověti po něm začali střílet. Údajně objekt sestřelili. Našli v něm zbytky těl a technologii, kterou odvezli do bunkru, kde jí údajně roky zkoumali reverzním inženýrstvím. Incident v Kapustin Jar se údajně stal během roku od slavného Roswellu. CIA i Sovětská tajná služba MGB, se zajímaly o to, co mohlo havarovat a být ukryto na území nepřítele. Pokud jsou příběhy o haváriích UFO v US a Sovětském svazu pravdivé, mohly vést ke spolupráci mezi dvěma světovými velmocemi?

14. listopad, 2004 100 mil od pobřeží Kalifornie pilot stíhačky USS nimic strike group, sledoval neidentifikované létající plavidlo. O 11 let později, 2015 US bojový pilot se setkal
s dalším UFO. ,,Podívej na tu věc. Dívej! Rotuje to“. V hlášení, o setkání pilota s UFO, se píše o poklesu z 18,000 metrů na 15 metrů během několika sekund. Dále o vznášení a stání bez hnutí po krátkou dobu, o odletu ve vysoké rychlosti, prudkém otáčení a dokonce maskování.
Uveřejnění záznamu, známého jako Gimbal video, bylo jedním z nejvýznamnějších odhalení setkání US vlády s UFO. Podobnost se sportovním modelem, na kterém prý Bob Lazar pracoval v Area 51, S-4 a plavidlem popsaných v hlášení: byla hladká, bez hran stejné barvy bez gondol, stožárů nebo křídel a přibližně 46 stop dlouhé. Podle Lazara, byl navrhnut nukleární reaktor poháněný prvkem 115. Prvek 115 byl palivem, umožnil chod reaktoru, který ovlivňuje gravitaci, produkuje svoji vlastní gravitační energii. Má vliv na narušení gravitace před lodí a umožní jí se sklouznout dopředu a tak letí. Ačkoli Lazar řekl, že viděl sportovní model létat, skeptici tvrdí, že antigravitační pohon, je věcí sci-fi. Nebo není? O tomto videu byla dokonce reportáž před několika dny u nás v ČR v hlavních večerních zprávách v TV.

Los Angeles, Kalifornie
9. března, 2019 byl pozván astrofyzik a letecký inženýr Travis Tylor aby se podílel na hodnocení tohoto záznamu. Zajímá je možná spojitost mezi úžasnými pohyby UFA na videu a tím, co Bob Lazar označil, za unikátní možnosti toho o čem byl přesvědčen, že je zajatá loď, poháněná prvkem 115. Plavidlo z videa se chová mimo naše dnešní možnosti
v ovládání letadel. Travis Taylor pracoval na různých programech pro US ministerstvo obrany a NASA přes 16 let. Jsem optický vědec, letecký inženýr astronom a fyzik a pracuji pro letectvo a ministerstvo obrany od svých 17 let. Hodně lidí říká, že Gimbal video se podobá tomu, na čem Bob Lazar prý pracoval. Pro Travise je prvním krokem u videa určit, zda je pravé, nebo mohlo být vyrobeno. Asistoval jim v tom mistr iluzí – Sam Edwards.

Znáte ten vtip s přistáním na Měsíci?
,,Musí být skutečné, protože Hollywood by to nedělal tak nudné“.

Na videu není nic mezi. Technicky je to tam. Není tam nějaká umělecká vize. Není způsob, jak s jistotou určit, že video nebylo vyrobeno. Podle toho co je na videu a podle toho co piloti říkají se zdá, že video je pravé. Další otázka zní, jaký je původ pohonu? Je vyroben lidmi, nebo je mimozemský?

Velice zajímavé je světlo okolo lodi, není tam žádný světelný zdroj za lodí. Při vyhodnocování záznamu si také všimli, že jelikož je kamerový systém v černém horkém módu, kde černá je teplá, tak studená, světlá oblast je okolo lodi a to je zvláštní, protože to znamená že studená oblast je i okolo pohonného systému. Technicky má ven jít teplo z pohonného systému motoru, ale to záznam neukazuje. Jedná se tedy o zcela jiný pohon než dnes oficiálně známe. Připomíná to alcubierre warp bublinu. Alcubierre warp bublina, je teoretický model pro cestování vesmírem pomocí zúžení prostoru vpředu a jeho rozšíření vzadu. Bublina zakřiveného prostoru by se zformovala okolo lodi a v atmosféře, jako na Zemi, by teplota uvnitř bubliny byla značně chladnější, než okolní atmosférický vzduch. Natolik chladnější, že by to zachytila infra kamera, právě tak jak je zachyceno ve videu.
To umožňuje plavidlu, letět rychleji, než rychlostí světla, aniž by porušovalo zákony fyziky. Tohle je přesně technologie, kterou popsal Bob Lazar, jeho sportovní model z Area 51. Je tam vidět antigravitační pohon poháněný prvkem 115, který má okolo sebe záři zachycené na infračervené kameře, tedy chladnou bublinu.
Je zcela zjevné že světlo se otáčí i s lodí, takže to nemůže byt vada kamery nebo někoho výtvor, ale právě antigravitační bublina.

Dubna, Rusko. 26. prosince, 2018.
Mezinárodní tým fyziků, v laboratoři Flerov, poprvé úspěšně spustil částicový urychlovač DC 218. Jeho paprsek, je vůbec nejsilnější, co se týče světových nukleárních zařízení. Fyzici využijí zařízení k stabilizaci těžkých prvků, jako je prvek 115. Aby se jeho energetický potenciál, mohl využívat. Laboratoř Flerov, je v čele výzkumu částicové fyziky. 29. ledna, 2019 agentůra Tass vydala prohlášení, že tento rok dojde k pokroku, protože použijí mnohem více atomů, než dříve když zkoumali prvky 114 a 115. A s určitostí se snaží v Dubně o mnohem více, o čem vůbec netušíme. Je to excelentní centrum, když chcete zkoumat velmi těžké prvky. Kdykoli se pracuje s těmito prvky, je to něco, co má kapacitu produkovat ohromné množství energie. Je to něco, co Bob Lazar řekl, že je to poslední tajemství o Ufu. Takže, jak dlouho to bude trvat, než budeme venku, mezi hvězdami?

Zdroj: Ancient Aliens

Můžete podpořit tento web pomocí malých finančních příspěvků. A to buď předpřipravenými částkami nebo jakoukoliv jinou částkou. Veškeré přijmuté prostředky jsou a budou použité na provoz tohoto webu, jelikož veškerou technickou stránku provozu (HW/SW) webu si zajišťuji sám. 

Napsat komentář

Copy link
Powered by Social Snap