Přístup do jiných světů pomocí DMT

V horní amazonii v Jižní Americe po stovky let šamani využívají rostlinou drogu zvanou Ayahuasca pro léčení a přístup k do jiných sfér. Tyto změněné stavy, při kterých po požití této látky dochází, zřejmě přinášejí velice hodnotné informace. Ayahuasca způsobí, že clona mezi realitami zmizí. Největší význam má tato droga pro šamanistické iniciační rituály. Zdá se, že prolamují paralelní reality nebo objevují skryté dimenze svých vlastních vnitřních světů.

Jeden z velkých odhalení zážitků z ayahuascou je to, že lidé mají po požití zkušenost se starověkými předky stejně jako s mimozemskými bytostmi. To může znamenat, že předkové jsou ve skutečnosti mimozemské bytosti, tedy jedno a to samé.

Vývar z Ayahuasca se připravuje ze dvou ingrediencí. Kořene jedné konkrétní rostliny a z listu úplně jiného druhu. Účinou látkou v této směsi je látka dimethyltryptamin nebo-li DMT.

Tato mocná psychedelická chemikálie se nachází v malém množství i v lidském těle. Po prožitcích blízkých smrti se údajně uvolňuje s lidského endokrinního systému a proudí do šišinky.

Zatímco konvenční vědci považují účinky ayahuascy za čistě halucinogenní, někteří moderní badatelé věří, že látka může otevřít dveře k jiným světům nebo realitám.

Zdá se, že DMT dokáže změnit naše mozkové zapojení způsobem. který nám umožňuje svět vnímat ve více než čtyřech dimenzích. Dimethyltryptamin může být mechanismus umožňující přístup našeho vnímání do těchto jiných alternativních realit.
Mozek je jako přijímači, do nějž vložíte klíč a ten aktivuje všechny mozkové buňky, i ty které nejsou normálně používané. Pak se buňky přeorientují aby nabrali co nejvíce informací.

Záhadou zůstává, jak dávní léčitelé narazili na tuto konkrétní kombinaci rostlin v džungli obsahující desítky tisíc rostlinných druhů . Přišli na to nějak sami? Nebo recept na tento neuvěřitelný biologický katalizátor nám byl někým dán? Aby jsme měli přístup do jiný realit a světů a mohli s našimi předky, resp. mimozemskými civilizacemi komunikovat?

V Americe v Coloradu se nachází psychologické centrum Center for Medicinal Mindfulness. Zde zkoumají terapeutické účinky a přínosy psychedelických látek v případech traumatu, depresí a závislostí. Spolu s psychedelickým konopím vědci zkoumají účinky DMT na lidskou mysl.
Lidé, kteří se těchto experimentů s DMT účastní, velice často tvrdí, že jsou schopni vidět alternativní reality a také zažívají obousměrnou komunikaci s obyvateli těchto jiných světů.

Někteří lidé mají zkušenosti s andělskými bytostmi, někteří zažijí něco jako klasický zážitek únosu mimozemšťany, kde mají pocit, že jsou vytaženi do vesmíru a buď jsou operováni nebo nějakým způsobem léčeni a zkoumáni.
Někteří zažívají hyper-technologickou civilizaci, která se nějak vyvinula za čtyřrozměrný vesmíry a nyní zde žijí.
Mnozí, kteří užívají tyto drogy, věří, že je spojují s ještě větší realitou a umožňuje jim komunikaci z neviditelnými řišemi, které existují všude kolem nás.

Samozřejmě že existují lidé, kteří mají k tomu všemu přístup i bez těchto psychadelických drog. Tito lidé jsou i v moderní době schopni vidět události po celém světě na různých místech a časech.

Zdroj: Ancient Aliens

Můžete podpořit tento web pomocí malých finančních příspěvků. A to buď předpřipravenými částkami nebo jakoukoliv jinou částkou. Veškeré přijmuté prostředky jsou a budou použité na provoz tohoto webu, jelikož veškerou technickou stránku provozu (HW/SW) webu si zajišťuji sám. 

Napsat komentář

Copy link
Powered by Social Snap