Mimozemské války

Mnoho legend z dávné minulosti praví, že zde na Zemi a ve vesmíru probíhala velká válka a svět a celá naše sluneční soutava žila v chaosu. Bylo to v dávné minulosti, z dob kdy byl zničen komplex Puma Punku, zničení bájné Atlantidy a ostatních těchto dávných komplexů, které nebyli postaveny lidskou civilizací. Proč tato válka ale probíhala?

Příběhy o těchto válkách můžeme nalézt v posvátných svitcích po celém světě. V řecké mytologii mezi Diem a Tifonem. Egypťané popisují nekonečné bitvy mezi bohem slunce Ra a Apepem. Tyto bitvy podle legen probíhaly na nebi, takže se muselo jednat o mimozemské bitvy ve vesmírných lodích. Svět byl tak chaotický, že se některé národy rozhodli žít v podzemí (ať už šlo o poraženou stranu nebo nikoliv).
Tato válka mohla být způsobena znepřátelenými mimozemskými frakcemi, kdy jedna chtěla Zemi obládnout nebo zničit a druhá chránita, případně nám pomoci nás rozvíjet a upravit naši DNA a ovládnout náš osud. Je tedy možné, že lidstvo je jejich experiment, protože jak my, lidé, děláme genetické pokusy na zvířatech, tak i mimozemšťané mohou neustále dělat genetické experimenty na nás. Buď jen pro zábavu nebo se snaží nás rozvíjet a vést, aby jsme se co nejvíce podobali této mimozemksé rase. Tato neustalá genetická úprava je více než možná, protože by vysvětlovala neustálé unášení lidí na naší planetě.

Důkazem této velké mimozemské války ve vesmíru je zničená planeta, o které se legendy zmiňují. Legendy praví, že bohové mezi sebou válčili takovým způsobem, že si dokonce zničili planetu. Tato planeta se nacházela v naší sluneční soustavě právě tam, kde se nyní nachází pás asteroidů mezi Marsem a Jupiterem.

Pás astereroidů mezi Marsem a Jupiterem

Pro pravost této legendy praví fakt, že všechny planety naší sluneční soustavy jsou prakticky přesně rovnoměrně rozprostřeny. A již zmiňovaný pás asteriodů se nachází na místě, který tomuto rovnoměrnému rozprostření také odpovídá. Bez této planety by mezi Marsem a Jupiterem vznikla mezera, která by tomu neodpovídala. Pás asteroidů tedy musí být troskami této planety, která byla zničena během válek mimozemšťanů. Mohlo se jednat o jejich domovskou planetu? Je to možné. Je možné, že jedna rasa mimozemšťanů žila na Marsu a druhá rasa na zničené planetě. Jednu z nich zničili úplně, takže jsou z ní nyní jen trosky. Druhou planetu, Mars, zničili ,,jen” takovým způsobem, že se stala neobyvatelnou a proto nyní vypadá tak jak vypadá.
Zbytek těchto mimozemšťanů se usídlil na naší planetě, odletěl pryč nebo na jiných měsících naší sluneční soustavy. V pásu asteroidů se ale nacházejí i miniplanekty, takže je možné, že se někteří usídlili i tam.

Zdroj: Ancient Aliens

Můžete podpořit tento web pomocí malých finančních příspěvků. A to buď předpřipravenými částkami nebo jakoukoliv jinou částkou. Veškeré přijmuté prostředky jsou a budou použité na provoz tohoto webu, jelikož veškerou technickou stránku provozu (HW/SW) webu si zajišťuji sám. 

Napsat komentář

Copy link
Powered by Social Snap